• בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה

שרותי אחסנה ופתרונות לוגיסטיים

שירותי אחסנה ולוגיסטיקה – למעבר דירה חלק

אם בעבר בזמן מעבר דירה נאלצנו לשבור את הראש בנוגע למציאת מקום שישמש עבור איחסון חפצים אישיים שלנו בתקופת המעבר שבין היציאה מהדירה ועד למעבר הסופי לדירה החדשה אז היום כבר אין צורך בכך. בשנים האחרונות הגיע אלינו מארצות הברית פיתרון נפלא עבור איחסון תכולת דירה בדמות מחסנים להשכרה שיכולים לשמש אותנו לתקופה מוגדרת מראש ולפתור את בעיית איחסון החפצים שנוצרת בכל מעבר שכזה. מעבר דירה גם כך כרוך בהמון טרדות וכאבי ראש, אז לפחות בכל הקשור בחפצינו נוכל לעבור ללא לחץ ובראש שקט.

איחסון תכולת דירה - קרש ההצלה שלכם

ישנם מקרים רבים, מעבר למעבר דירה, בהם אנו יכולים להיעזר בשירותי איחסון חפצים. למשל לאלו מאיתנו הנוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה ומעוניינים לפנות את תכולת הדירה לטובת השכרה. אחסון דירות זהו גם פתרון נפלא לאלו המשפצים את דירתם ומעוניינים לשמור על תכולת דירתם במקום בטוח ומוגן, לאלו המרגישים כי דירתם צפופה ועמוסה מדיי בחפצים ומעוניינים לאחסן חלק מתכולתה על מנת לרווח אותה מעט ולשפר את איכות החיים.

ישנם מקרים נוספים, מקרים בהם זוגות צעירים מתקשים לעמוד בתשלום שכר הדירה, עוברים לגור לתקופה מסוימת אצל ההורים וזקוקים למקום איחסון תכולת דירה עד שיעברו שוב לדירה משלהם, או זוגות שמתגרשים וזקוקים לפתרון אחסון דירות עד לפתיחת פרק חדש בחייהם. לעיתים גם יכולה להגיע ירושה בדמות רהיטים וחפצים רבים הזקוקים בשלב הראשון לאחסון בטוח ושמור היטב.

בכל המקרים הללו, שירות איחסון חפצים שמתבצע על ידי חברה מקצועית ואמינה מהווה פיתרון אידיאלי.


תימחורם של מחסני איחסון חפצים

מחסנים להשכרה המיועדים עבור אחסון דירות מאופיינים לרוב בגודלם הקטן שאמור להספיק לאחסנתה של תכולת הדירה לתקופה קצובה ונעים בגדלים שבין 1.5 מ"ר ל-2 מ"ר. מחסנים אלו מחולקים לחדרים פנימיים כאשר כל לקוח מקבל חדר בהתאם למספר חפציו והנפח שהם תופסים. תמחור המחסן מבוצע על פי נפח התכולה כאשר סדרי הגודל של המחירים הם: עבור איחסון תכולת דירה בת 2 חדרים תשלמו 400-500 ₪, עבור 3 חדרים תיפרדו מ- 550-700 ₪, עבור ארבעה חדרים 750-950 ₪ ובעבור איחסון חפצים מדירה בת 5 חדרים תשלמו 1000-1200 ₪.


חברת בנדור - כל יתרונות האחסון

בחברת בנדור המספקת פתרונות אחסון דירות מתקדמים תוכלו למצוא מענה לכל בעיה שעלולה לצוץ בשעת מעבר דירה או כל בעיה אחרת הדורש פתרון אחסון. באמצעות חברת בנדור, שלה ניסיון רב במתן פיתרונות איחסון חפצים, איחסון תכולת דירה ועוד תוכלו לאחסן את החפצים שלכם מהדירה או המשרד ולשלם על פי הנפח שלהם.

לאחר תהליך האחסנה, שבמהלכו כל פריט מסומן במדבקה ונירשם, תקבלו דו"ח של כל הפריטים אשר אחסנתם. תוכלו, בתיאום מראש, להוציא או להוסיף תכולה. המכולות של בנדור נקיות, אטומות ומטופלות באופן שוטף על ידי הצוות הטכני של החברה. בכל הקשור לביטחון - בנדור מספקת את הפתרונות המתקדמים ביותר: כל המכולות מוגנות על ידי אזעקות ומנעולי רתק של רב בריח, המכולות נמצאות בתוך המתחם הסגור והמאובטח של חברת בנדור. בנוסף לכל אלו מספקת החברה ביטוח בשווי 10,000 דולר עבור החפצים המאוחסנים שלכם עם אפשרות להרחבת הסכום. איחסון תכולת הדירה שלכם ייעשה במחסנים חדשים ומאובזרים במדפי ברזל מהמובילים מסוגם.

בכל הקשור לחפצים האישיים שלכם אסור להתפשר - עליכם לבחור חברה אמינה, מקצועית ומנוסה במתן פתרונות איחסון חפצים, איחסון תכולת דירה ולוגיסטיקה. חברת בנדור היא הפיתרון בשבילכם.

להצעת מחיר מלאו את הפרטים הבאים:

ליצירת קשר יש למלא לפחות שם וטלפון.
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
מייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
נושא הפנייה
Invalid Input
תוכן ההודעה
(*) שדות חובה