• בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה

שרותי אחסנה ופתרונות לוגיסטיים

מחסנים לוגיסטים להשכרה – גם בישראל

השימוש בפיתרון של מחסנים להשכרה היה מקובל עד לפני מספר שנים בעיקר בארצות הברית, אך בשנים האחרונות הגיע גם לארץ ומאז תחום זה מצוי בהתפתחות אדירה. כיום אנו יכולים למצוא בארץ ארבעה סוגים עיקריים של מחסנים להשכרה: מחסנים להשכרה לאחסנת סחורות, מחסנים לאחסנת תכולת דירה, מחסן לוגיסטי המעניק שירותים לוגיסטיים וכן מחסנים להשכרה המשמשים כשטחי עבודה.
מחסנים לוגיסטיים להשכרה יכולים להקל מאוד במקרים של מעבר דירה, של אחסון סחורה לעסק או לעבודה של בעלי מלאכה כמו נגרים או מסגרים.

בעבר מחסנים להשכרה היו נחלתם של בעלי הממון בלבד אך בשנים האחרונות, כתוצאה מצורך שנולד בקרב הציבור, חדרו לשוק הישראלי חברות המספקות שירותים מין הסוג הזה וכתוצאה מכך גדלה התחרות וקטן המחיר. היום מחסן לוגיסטי להשכרה ניתן להשגה במחיר השווה לכל כיס ורבים מוצאים בו את הפיתרון האידיאלי לאחסון החפצים האישיים שלהם או הסחורות השייכות לעסק.

מחסנים להשכרה - עוברים דירה בראש שקט

בכל הקשור למעבר דירה, מחסנים להשכרה הם פיתרון אידיאלי למצבים בהם אנו נאלצים לשמור על חפצינו בתקופת מעבר שבין דירה לדירה. אם בעבר שברנו את הראש היכן לאחסן את החפצים עד הכניסה המיוחלת לדירה ופעמים רבות מצאנו את עצמנו דוחפים את כל תכולת הדירה שלנו לבית של ההורים בצורה שהפריעה גם להם וגם לנו, היום ניתן לשכור מחסן לוגיסטי ולשכן בו את חפצינו בביטחה ובנוחות מרבית.

המאפיין העיקרי של מחסנים להשכרה המשמשים לאחסון תכולות דירה הם גודלם הקטן שנע בין 1.5 מ"ר עד ל- 2 מ"ר. האחסנה נעשית לגובה על מנת לנצל את השטח בצורה מקסימאלית והתמחור נעשה על פי מדידה של יחידות נפח. מחסנים להשכרה מין הסוג הזה מחולקים לחדרים כאשר כל לקוח מקבל חדר בהתאם לנפח חפציו המובאים לאחסון. מחסנים אלו מושכרים לרוב לתקופות קצרות.


מחסן לוגיסטי - הפיתרון המושלם לאחסון סחורות

לעומת מחסנים להשכרה המיועדים לתכולת דירה, ישנו מחסן לוגיסטי המיועד להשכרה לתקופות ארוכות יותר. מחסנים אלו הם גדולים וגבוהים יותר ומשמשים הן לצרכי אחסנה והן לצרכי ביצוע עבודות על ידי מזלג, מוניטור או מנופי גובה. ברוב המקרים מחסנים אלו נמצאים במתחם משלהם ומאופיינים במספר רב של דלתות רחבות ורמפות המשמשות להעמסה ופריקה. מחסנים להשכרה מין הסוג הזה משמשים לאחסון סחורות של בתי עסק שונים ונחשבים לפיתרון אידיאלי עבור עסקים רבים.


חברת בנדור - מחסנים להשכרה ברמה הגבוהה ביותר

חברת בנדור המתמחה במתן מענה לצרכים לוגיסטיים ולצרכי אחסנה מציעה מחסנים להשכרה ברמה הגבוהה ביותר בנוסף לפתרונות לוגיסטיים הנותנים מענה לכל הצרכים שלכם כבעלי עסק, החל מהגעתה של הסחורה לנמל ועד להפצתה אל בית הלקוח. באותו מחיר תזכו לקבל פריקת מכולות במתחם בנדור ומשלוח של הסחורה, ניהול מלאי מקצועי, מתן שירותי אחסנה, העמסה ופריקה גם ללקוחות שלכם, מחסן לוגיסטי חדיש ומצויד במדפי ברזל הטובים מסוגם ומצי משאיות חדיש להפצת הסחורה לכל איזור בארץ.

בכל הקשור לאחסנה ולפתרונות לוגיסטיים אל תתפשרו על פחות ממקצוענות, ניסיון ואיכות ברמה הגבוהה ביותר - את כל אלו תקבלו בחברת בנדור.

להצעת מחיר מלאו את הפרטים הבאים:

ליצירת קשר יש למלא לפחות שם וטלפון.
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
מייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
נושא הפנייה
Invalid Input
תוכן ההודעה
(*) שדות חובה