• בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה
  • בנדור שרותי אחסנה

שרותי אחסנה ופתרונות לוגיסטיים

מאמרים

פעמים רבות נדרשים אנשים פרטיים ועסקים לפתרונות אחסון, למשל עקב רילוקיישן לחו"ל, אי עמידה בתשלומי משכנתא או שכירות, מעבר לבית אבות או שינוי מיקום העסק. לכן, חשוב לדעת כי קיים פתרון יעיל למצבים אלו, באמצעות השכרת מחסנים ייעודים.

תכנון נכון של התכולה

על מנת להימנע מהוצאות ומהתרוצצויות מיותרות חשוב להכיר מראש את מהות וכמות התכולה המיועדת לאחסון. מיון וסינון קפדניים של הנחוץ באמת לשמירה לטווח ארוך או קצר יחסכו לכם זמן, אנרגיה וכסף, הכרוכים בהעברה חוזרת של חפצים למחסן. כמו כן, הגדרה מראש של היקף התכולה תאפשר לכם לשכור מחסן בגודל המתאים, וכך להימנע מהוצאות מיותרות על מחסן גדול מדי. במקרה ההפוך, השכרת מחסן קטן מדי תוביל לבסוף לחיפוש פתרונות אחסון נוספים או למעבר למחסן אחר. למי שאין בידו המשאבים או הפנאי לעסוק במיון תכולת הבית או העסק, מומלץ לפנות לחברות מקצועיות המתמחות בפינוי דירות. חברות אלו יסייעו בהליכי המיון, האריזה ושינוע התכולה אל המחסן המאפסן.
בעשור האחרון גדל מאוד מספרם של חברות ועסקים המבקשים לשכור מחסנים לוגיסטיים לאחסון ציוד, תכולה, מלאי, חומרי גלם וסחורות. אחת הסיבות העיקריות להתגברות תופעה קשורה בהקלות המיסוי שמעניקה המדינה לאזורי תעשייה, במטרה לעודד ולתמוך בצמיחת המגזר. צעד זה גם הוביל לעלייה במספר החברות המציעות שירותי אחסון לוגיסטיים, להגברת התחרות בענף ולהפחתה משמעותית בעלויות השכרת המחסנים באזורי תעשייה. לכן, השכרת מחסנים בכלל ומחסנים לוגיסטיים בפרט נעשתה משתלמת יותר לעסקים, בעוד הוזלת עלויות האחסון מאפשרת להם להוזיל את מחירי הסחורות, כך שהציבור כולו נתרם מהמהלך.
השימוש בפיתרון של מחסנים להשכרה היה מקובל עד לפני מספר שנים בעיקר בארצות הברית, אך בשנים האחרונות הגיע גם לארץ ומאז תחום זה מצוי בהתפתחות אדירה. כיום אנו יכולים למצוא בארץ ארבעה סוגים עיקריים של מחסנים להשכרה: מחסנים להשכרה לאחסנת סחורות, מחסנים לאחסנת תכולת דירה, מחסן לוגיסטי המעניק שירותים לוגיסטיים וכן מחסנים להשכרה המשמשים כשטחי עבודה.
<< התחלה < קודם 1 > >>
דף 1 מ 2

להצעת מחיר מלאו את הפרטים הבאים:

ליצירת קשר יש למלא לפחות שם וטלפון.
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
מייל (*)
יש למלא כתובת מייל.
נושא הפנייה
Invalid Input
תוכן ההודעה
(*) שדות חובה